WOODY Ptačí hnízdo zelené, závěsný stan

Doprava zdarma −24 %
Skladem
Doprava zdarma
2 499 Kč 1 899 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1228308

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Závěsné ptačí hnízdo je houpačka a stan v jednom. Je to skvělá volba jak na zahradu, tak do dětského pokojíčku. Vyniká svým komfortem, velikostí i nosností 100 kg.

 

Specifikace:

  • Houpačka a stan v jednom umožňuje dětem vytvořit si útulný houpací přístřešek v příšeří zahrady nebo v soukromí svého pokojíku.
  • Stan vyniká velkou skladností.
  • Dno houpačky je tvořeno nafukovacím polštářem, který můžete na zimu vypustit a společně s látkovou částí poskládat do malé krabice.
  • Výška stanu: 100 cm.
  • Průměr stanu: 110 cm.
  • Nosnost stanu: 100 kg.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Výrobce dřevěných hraček WOODY klade velký důraz nejen na vysokou kvalitu a bezpečnost, ale také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Vlastnosti

Kód 102191849
Určení Dětské
Barva Zelená
Věk od 3 let

Značka WOODY

WOODY

Značka WOODY byla zaregistrována v roce 1999, jako jedna z prvních přišla se širokou škálou dřevěných výrobků, zaměřující se na didaktické a motorické hračky, rozvíjející jemnou motoriku, kombinatoriku a jednoduché kreativní a kombinační myšlení.O dřevěných hračkách lze obecně říci, že jsou to hračky tradiční.

Značka Woody nadchne nejen svou rozmanitostí, ale především kvalitou, která se jí nedá upřít. Všechny hračky Woody jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standart a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka".